Друк листівок та флаєрів.

Перші екземпляри листівок були рукописними, деякі зовсім не містили тексту, який замінювався малюнками через загальну неграмотність населення, а найбільшого поширення друк листівок набув в революційну епоху і під час воєн. Тоді листівки мали агітаційний характер. 

Поширення подібних інформаційних матеріалів було визнано ефективним ще на зорі друкарства.

Наразі друк листівок та друк флаєрів у Києві, а також в інших містах України оцінено як один з ефективних способів реклами який призначається для оперативного інформування цільового споживача про проходження різних акцій, для надання послуг та для акцій на товари. Наприклад, жодна політична кампанія не обходиться без застосування цього виду поліграфічної продукції. І результати говорять на користь такого способу повідомлення інформації.

Друк листівок, і друк флаєрів ми виконуємо офсетним способом друку, індивідуально.

Оптимальне замовлення у нас від 5000 шт.

Ми не надаємо послугу "сбірних тиражів", у нас можливий тільки індивідуальний друк

Друк листівок

Друк флаєрів

Друк флаєрів це по суті те саме, що і друк листівок! Просто флаєром звикли називати листівку розміром 99х210мм, або ще називають 1/3 частина А4 формату. 

У нас ви можете замовити друк листівок та флаєрів офсетним способом друку, що має на увазі друк у великих обсягах, в оптимальному варіанті це кількість від 5-10 тис. шт, але можна і менше, правда, розумна ціна буде тільки на великій кількості.

Ми готові запропонувати вам:

  • Якісний друк - кольоровий, чорно-білий, пантонами, з захисним лаком, з лаком Уф, з лаком об'ємним, з ламінацією, як з одного так і з двох боків.
  • Точну і рівну обрізку вашого замовлення
  • Вибір паперу практично без обмежень, крейдований, офсетний, картони, від малої до найбільшої щільності
  • Точне пакування, маркування, в тому числі різною кількістю для вашої логістики.

Ми маємо великі можливості, великі друкарні!

Друк флаерів