Друк каталогів. Друк брошур

Якщо ви тільки починаєте свій власний бізнес або маєте потребу в більш інтенсивній кампанії по просуванню вашого бренду, вам необхідно знайти максимальну кількість засобів зробити свій продукт або послугу відомою. 

Каталоги і брошури як маркетинговий інструмент мають важливе значення в рекламних заходах і кампаніях по підвищенню обізнаності про бренд і ваших продуктах. 
Якщо ви плануєте створити щось, що може продемонструвати ваші продукти або послуги, подумайте про друк каталогів або виготовленні брошур. 

Каталоги і брошури дуже зручні і є одним з ефективних способів просування вашого бренду. 

Це дасть вам достатньо можливостей, щоб розповісти все про свій продукт або послугу, і в той же час проявити творчий підхід, щоб зробити ваші каталоги більш привабливими для ваших клієнтів.

Друк брошур

Якісний друк брошур і каталогів

Вся ваша тяжка робота по створенню і друку якісного каталогу буде втрачена, якщо каталог буде видрукуваний і зібраний погано!

Ми гарантуємо вам завжди - тільки якісний друк брошур і каталогів , а також будь-яких інших ваших замовлень у нас в друкарні. Як доказ наших слів, ви можете знайти фото-приклади продукції у нас на сайті, всіх клієнтів, які нам довіряють

Низька ціна на друк каталогів і брошур

Вам необхідно заощадити бюджет при друку каталогів, і зробити друк брошур дешево ?

Зробіть замовлення в більшій кількості! Іноді ваша економія може бути дуже суттєвою і мати навіть десятикратну різницю.

Надсилаючи нам запит для розрахунку замовлення, вкажіть нашим менеджерам кількість замовлення на яке вам необхідно знати ціни! І ви гарантовано побачите економію ...

Якість та варіанти паперу

Папір буває в різному вигляді (крейдований, офсетний, картон, дизайнерські папери ...), а також різної щільності.

Вибір паперу завжди за вами! Але ви повинні пам'ятати, якщо вам необхідно замовити брошуру з кольоровим друком - вибирайте крейдовані папір, так як на цьому папері кольоровий друк буде виглядати набагато краще і ефектніше ніж на офсетному, і навпаки, якщо вам потрібно замовити друк каталогу цін, або прайс з чорно білим друком на сторінках, то вам не має сенсу платити за більш дорогий крейдований папір, тоді логічно обрати офсетний папір

Ми працюємо практично з будь-яким папером та матеріалами, які є в доступі на території України!

Оздоблення каталогів і брошур

Також у нас дійсно великий технічний вибір всіляких варіантів оздоблення, які ми можемо застосувати для вашого замовлення, і ми готові реалізувати для вас:

  • Вибірковий УФ лак як всередині сторінок, так і на обкладинці
  • Тиснення фольгою і конгрев, в тому числі тиснення кольоровою фольгою
  • Вирубку регістрів, а також виготовлення брошур з повною висічкою за розміром
  • У нас якісна ламінація обкладинки, матова або глянцева на ваш вибір

Збірка каталогів і зшивання брошур на скоби

Наші каталоги НЕ розклеюються, а брошури не розсипаються!

Ми цінуємо абсолютно кожне замовлення у нас в друкарні, а також безальтернативно дотримуємося погоджених термінів виробництва

Друк брошур - Брошури з висічкою