Друк журналів та брошур! Як зробити розрахунок вартості?

Для розрахунку ціни, напишіть, будь ласка нам запит, з описом усіх необхідних для вас деталей на ваше замовлення, і ми виконаємо для вас індивідуальний розрахунок…

КОНТАКТИ

Друк брошур

Друк Брошур та Журналів, з скріпленням на скоби

Коли ви ведете діалог з вашими клієнтами, ваші брошури можуть розповісти за вас навіть більше, і дати більш повне уявлення про вашу компанію, продукцію та послуги.

Стандартні розміри брошур, журналів

Найпоширеніші розміри брошур це А4, А5, А6 у розмірі «євро 100х210мм», і всі ці розміри безпосередньо пов'язані з оптимальним співвідношенням ціни та формату обладнання друкарні.

Також ми можемо виконати друк брошур на замовлення в інших розмірах

Що вважається брошурою?

Термін брошура поширюється на багатосторінковий виріб із скріпленням на скоби. 

З мінімальною кількістю від 8 сторінок і до максимальної кількості 48 стор.

Під час підготовки макета брошури завжди необхідно враховувати кратність 4 сторінкам, оскільки брошури скріплюються на скоби в вигляді розворотів, і даному виді скріплення технічно неможливо зібрати брошуру з іншою кратністю сторінок.

Друк брошур, журналів на папері?

Брошури можуть бути надруковані практично на будь-якому типі паперу, від тонкого і економічного, до цупкого і презентабельного.

У більшості випадків друк журналів та брошур виконується на крейдованих паперах:

- Внутрішній блок на щільності 115-170 гр.м2

- Обкладинка в щільності 170-300 гр.м2

Також у деяких випадках для економії бюджету ви можете замовити друк брошур з однаковою щільністю паперу обкладинки та внутрішніх аркушів.

Варіанти оздоблення брошур, журналів?

Існує безліч варіантів як друку так і фінішної обробки брошур

І багато іншого...

Покажіть свої товари та ваші послуги повною мірою! З якісним друком та виготовленням журналів і брошур у нас в друкарні.

Якісний друк брошур

Ми вимогливо ставимося до виконання кожного замовлення!

Нам завжди важливий результат в кожному вашому замовленні! Оскільки ми розуміємо, що високоякісний друк брошур та журналів – завжди позитивно відбивається на вашому бізнесі, і на кількості ваших замовлень у нас у друкарні