Розмальовки, альбоми для малювання, скетчбуки, розмальовки, замальовки

Наш світ настільки захоплюючий, що кожна його частка може викликати нашу цікавість та бажання його досліджувати. 

Дивно, що завдяки малюванню і вивчення речей, що оточують нас, не тільки стає радісним, а й спонукає наш розум мислити творчо. 
Геніальність є у всіх нас, тому, розвиваючи свій творчий потенціал через книжки розмальовки, будьте готові до дивовижних змін: 

- розвивайте розпізнавання кольорів, самовираження, моторні навички, впевненість та знання за допомогою розмальовок

- покращуйте рахунок, почерк та концентрацію з точковими робочими листами

- покращуйте пам'ять, інтуїцію, координацію рук та очей та навички творчого вирішення проблем малюючи та проявляючи вашу творчість

- зміцнюйте всі ваші навички разом з іграми-головоломками та паперовими розмальовками. 

Індивідуальний друк та виготовлення на замовлення в тиражі від 100 шт.

Розмальовки - друк на замовлення

Друк розмальовок на замовлення!

Папір для розмальовок «Анти-стрес» 

Папір для книг «розмальовок»

У широкому діапазоні щільності, від 80 гр.м2 до 250 гр.м2, можна розфарбовувати олівцями, гелієвими ручками, фломастерами, маркерами.

Правильно підібраний папір для вашого розмальовки – скетчбука не прориватиметься, не просвічуватиметься, і не м'ятиметься в роботі з нею.

Друк розмальовок -АнтиСтресс 

Розміри Альбомів розмальовок

Ми не обмежуємо вас у розмірі. Якщо вам необхідно замовити друк розмальовок навіть у форматі А3, ми це зробимо!

Вибирайте будь-який розмір, який вам підходить – маленький А6, А7, стандарти А5 чи А4, або квадратні 20х20см або навіть 30х30см.

Наші технічні можливості дозволяють виготовити та надрукувати на замовлення книжку розмальовку , будь-якого необхідного вам розміру.

 Друк розмальовки мандали

Друк розмальовок та альбомів для малювання

Ми пропонуємо тільки якісний друк та професійний підхід у всіх ваших замовленнях. Друк розмальовок може бути як чорно білий, так і кольоровий, або з комбінуванням.

Альбоми розмальовки із зшивкою на скобах

Цей варіант підійде тим, кому необхідний найменший тираж, стислий термін на друк, а також якщо у вас в альбомі передбачається від 16 до 48 сторінок для розмальовок

Замовити друк розмальовок

Друк книг - розмальовок

Розмальовки із склейкою на термобіндері

Якщо у вас більше 48 сторінок, і вам необхідне розмальовка з гарним зовнішнім виглядом, рекомендуємо вам розглянути варіанти виготовлення розмальовок зі склейкою листів у блоці.

Розмальовки в твердій книжковій палітурці 

Також ми готові запропонувати вам виготовлення розмальовок у твердій обкладинці ! Це чудовий варіант якщо ви готуєте наприклад корпоративний подарунок на новий рік, виставку …, і вам потрібен ексклюзивний зовнішній вигляд, і максимальна зручність у використанні вашої розмальовки

Замовити розмальовки альбоми, блокноти, книги.

Розмальовки вже давно не тільки дитяча розвага, або засіб для розвитку дитини, хоча розмальовки і займають чільне місце у початковому розвитку дітей.

Крім дитячих розмальовок існує безліч інших варіантів

У нас ви можете замовити друк розмальовок найрізноманітнішого виду та напрямку:

Дитячі розмальовки на замовлення

Зі змістом контурних зображень найулюбленіших героїв для малюків, розмальовки коміксів.

Навіть якщо ви солідний ресторан чи клуб закритого типу, і у вас є відвідувачі з дітками… Замовте у нас друк «розмальовок», і дітки завжди будуть зайняті роботою.

Розмальовки для дорослих (антистрес розмальовки) 

У сучасному світі ми всі схильні до стресу, і приходячи додому після важкого робочого дня нам необхідно знайти гармонію і розслабиться, і для цього розмальовка антистрес як ніяк підійде найкраще.

Ми пропонуємо друк розмальовок – антистрес із вашим індивідуальним дизайном! Розмальовки - це не тільки засіб для зняття стресу, але і ваш чудовий корпоративний подарунок, який проведе в руках набагато більше часу, ніж більше сторінок у ньому. 

Розмальовки Мандали, Зендали – друк від 100 шт

Даний вид розмальовок одна з найновіших і ультрамодних течій, з розфарбовування символів і малюнків, заточених у коло. 

У нас ви можете замовити друк практично будь-якого альбому для розмальовок. Ми друкарня з широкими технічними можливостями та багаторічним досвідом роботи в поліграфії!