Друк брошур

Є що сказати про свій бізнес?

Інформації більше ніж для листівки?

Тоді вам необхідно замовити друк брошур !

Друк брошур - це можливість розповісти ще більше про себе, і показати максимальну кількість інформації про ваші продукти і послуги вашим потенційним клієнтам. 

У нас ви можете замовити брошури в самому різноманітному виконанні!

Мінімальне замовлення від 100 шт

Ціни на друк брошур

Замовити друк брошур

Розміри брошур

Якщо вам необхідно замовити друк брошур то ми можемо запропонувати друк і виготовлення в стандартних розмірах А4, А5, А6, проміжних 200х200мм, 100х200мм, а також в будь-якому іншому необхідному саме вам.

Крім того ми виконуємо замовлення з скріпленням на 1 скобу, це стосується перш за все мікро форматів А7, або інших малих розмірів брошур. 

Для нас немає перешкод буде ваша брошура прямокутної, квадратної ... або навіть круглої форми.

Друк вузької брошури з файловими скобами , з вушком

Друк та виготовлення брошур

Друк ми виконуємо офсетним способом друку! Це оптимальне співвідношення ціни і високої якості вашої продукції. 

Друк брошур може бути виконаний в чорно-білому або кольоровому вигляді, а також ви можете замовити виготовлення брошур в комбінації, кольорова обкладинка і чорно білий друк блоку, або навпаки. Крім цього також можемо виконати друк пантонами як обкладинки так і внутрішнього блоку. 

Офсетний друк брошур, скріплення на скобах

Матеріали, папір.

Брошури це мабуть самий масовий продукт будь-якої друкарні, і точно також для друку і виготовлення брошур використовується найбільший перелік доступних матеріалів.

Друк обкладинки: найчастіше обкладинки для брошур прийнято друкувати на крейдованому папері 200-300 гр.м 2 , або використовувати картон, щільністю від 230 гр.м 2 , або якщо це сервісні керівництва чи інструкції то друк може бути навіть на папері в 115 гр.м 2 , або на дизайнерському картоні, або ...

Друк сторінок внутрішнього блоку: точно також як і з обкладинкою, при друку внутрішнього блоку немає абсолютно ніяких обмежень за матеріалами. Друк внутрішніх листів блоку може бути виконана на офсетних, книжкових, крейдованих паперах, Крафт на зістареному папері, з найрізноманітнішою щільністю, від 65 і більше. 

Замовити друк брошур

Брошування на скоби, і післядрукарська обробка.

Друк і виготовлення брошур як ми вже зазначили вище передбачає зшивання на скоби . Це може бути 2 скоби як в більшості випадків, або це може бути скріплення на одну скобу в разі якщо це міні брошура, і для другої скоби просто немає місця, але ще може бути збірка на євроскобу, ще їх називають скоби з вушком, скоби з петлею.

Призначення євроскоб (файлові скоби) це подальша підшивка, або формування каталогу з брошур в папках з кільцевим механізмом .

Зовнішня обробка брошур це перш за все ламінація обкладинки, і навіть внутрішніх листів, ламінація може бути глянцевою або матовою, або гаряче тиснення фольгою в різноманітній кольоровій гамі, а ще ми можемо виконати вибірковий лак, внутрішніх листів і обкладинки, а ще ми можемо зробити брошури з висічкою обкладинки, та висічкою рубрик , а ще ...

У нас великі можливості і величезний досвід в поліграфії, зателефонуйте нам і наші менеджери вас проконсультують!

Друк брошур із  УФ лаком

Брошури - брошуровка на скоби