Болти, Хольнітени - поліграфія, зшивка

Зшивка на болти застосовується найчастіше при виготовленні папок-меню, фотоальбомів, адресних папок, папок для архіву, а також для безлічі других рішень в поліграфії.

Збірка на поліграфічні болти чудова тим що в будь-який момент, продукцію можна "роз’єднати" для видалення або додавання нових аркушів, що дуже наприклад актуально при виготовленні папок меню на болтах - при щонайменшій зміні цін, ви можете самостійно замінити необхідні Сторінки, не привертаючи для цієї задачі друкарню, а відповідно економлячи на цьому ваш бюджет.

Збірку на болти и хольнітени Надаємо тільки в комплексі з супутніми роботами у нас в друкарні.

Мінімальне замовлення папок від 50-100 шт.

Збірка поліграфії на болти

Зшивання на болти

Тверда палітурка и збірка на болти може бути виконана в найрізноманітніших варіантах:

  • Варіант "кришка-кришка" - в даному варіанті виготовляється обкладинка з клапанами під установку болтів, а між обкладинкою монтуються листи.

Даний варіант часто застосовується при виготовленні папок-меню

Папка меню на болтах

Каталог із твердою палітуркою - скріплення на хольнітени

Варіант установки з фіксуючою планкою

  • У даного варіанта зшивання відбувається з фіксацією тільки на задній частині обкладинки, за рахунок фіксації окремої частини картону.

При такому варіанті болти не видно на лицьовій частині обкладинки. Цей варіант однаково гарний як для папок меню, так и для виготовлення фотоальбомів

Зшивання фотоальбомів на болтах

Встановлення хольнітенів

Папка на болтах

Книжковий формат зшивання на болти

  • В даному варіанті виготовлення палітурки відповідає повністю книжковому варіанту, це обкладинка з закритим корінцем, і по лицьовій частині якої наскрізь проводиться встановлення болтів, і відповідно фіксація блоку. 

Такий варіант найбільш прийнятний для збірки особливо товстих виробів (фотоальбомів, каталогів із зразками продукції ...)

Збірка книг на болти

Прихована збірка на болти

  • При такому варіанті збірки, в обкладинці проводиться монтаж зажимного клапану, за рахунок якого відбувається зшивання на болти, а обкладинка має повністю закритий корінець, і видиму відсутність болтів на лицьовій і задній частині обкладинки

Поліграфія - збірка на болти

Папка із скріпленням на болти

Каталог із скріпленням на болти

Презентація із скріпленням на болти

Скріплення поліграфії на Хольнітени

Хольнітени - це металеві заклепки, за допомогою яких може здійснюватися збірка поліграфічної продукції! І на відміну від зшивання на болти встановлення хольнітенів дешевше и швидше, це и є основна перевага хольнітенів, а з недоліків, якщо проводити порівняння з болтами, це неможливість самостійної розшивки продукції з наступний збіркою.

Тому якщо вам необхідна поліграфічна продукція з зшиванням на болти, и при цьому вам не потрібно в майбутньому її розшивання, мі пропонуємо вам встановлення хольнітенів, як найоптимальнішій варіант.

Зшивання поліграфіх на болти і хольнітени

Послуга зшивки поліграфії на болти и хольнітени надається тільки в комплексі з друком.

Оптимальне замовлення від 100 шт.

Заклепка "Хольнітен" - зшивання каталогів на хольнітені

Магніт із скріпленням на болти