У цьому розділі надано ціни на друк папок з кільцевими механізмами у стандартному виконанні! Якщо вам необхідно замовити друк папок в іншому вигляді, розмірі, і т.д. Напишіть нам запит на пошту і ми виконаємо індивідуальний розрахунок вашого замовлення!

Вимоги до макетів - Папки з кільцевим механізмом

Папки з кільцевим металевим механізмом (папки з роз’єднувальними кільцями)

Надрукуйте унікальні, виготовлені на замовлення папки з кільцями, з логотипом вашої компанії та фотографіями ваших продуктів.

Ми пропонуємо широкий вибір механізмів, для папок з кільцевою механікою, з двома та чотирма кільцями у трьох типах кілець, у товщині під блок від 20мм до 90мм.

У нас ви можете замовити друк папок з кільцями у вашому індивідуальному розмірі, або вибрати з переліку вище, будь-який варіант для себе.

Папки з кільцями - Навіщо потрібні?

На яку аудиторію можна орієнтуватися за допомогою індивідуального друку папок із кільцями? Які маркетингові переваги папок-сегрегаторів? Навіщо вам потрібно замовити папки з кільцями?

Нижче показані варіанти, як справити враження та додати додатковий імідж вашій компанії

Замовити друк папок з кільцями

Папки регістри з кільцями в корпоративному дизайні

Послідовний та єдиний корпоративний дизайн, важливий завжди для підтримки вашого бренду! Ваші папки, подаровані клієнтам завжди і надовго залишатимуть нагадування про вашу компанію та ваш бренд, також папки мають не маловажний естетичний зовнішній вигляд, і ідеально підходять для зберігання документів, або презентації інформаційних матеріалів.

У нас ви можете замовити друк папок з кільцевою механікою в стандартному розмірі 275х320мм та товщиною від 20 до 90мм. Ми пропонуємо друк папок стандартного друку – CMYK, а також при необхідності можемо надрукувати папки у вашому корпоративному кольорі з використанням фарб – PANTONE.

А також ми пропонуємо друк та виготовлення папок з використанням вибіркового УФ лаку , з тисненням фольгою, з об'ємним лакуванням.

Папки з кільцями для навчальних курсів та семінарів

Для матеріалів семінару та навчальних курсів ми рекомендуємо замовляти друк папок з розтискними кільцями. По-перше, всі папки зносостійкі (картон товщиною 1,9 мм), по-друге, вони не займають багато місця, але при цьому за рахунок папок можна легко організувати полицю з навчальним курсом, навіть на 5 років, або по семестрах. Ви можете замовити папки у різному кольорі, з різними написами, з додатковими прозорими кишенями з ПВХ, з металевим отвором під палець, із затискною скобою.

Друк папок з креативним та індивідуальним дизайном ще довго нагадуватиме про вас вашим клієнтам та учням!

Замовити друк папок - з кільцевою механікою

Папки-реєстри для консультацій та торгових зустрічей

Страхові агенції, туристичні компанії, банки, агенції з нерухомості, автосалони ... у всіх особлива увага до презентацій для клієнтів! Презентабельні папки з кільцями та у відповідному корпоративному дизайні будуть лише зміцнювати ділові відносини та пришвидшать  побудову довірчих зв'язків. Ми рекомендуємо 2-х і 4-х кільцеві папки для документів, оскільки вони полегшують перегортання документів усередині папки, а також додаткову кишеню для візитки, як хороший спосіб зберегти вашу контактну інформацію.

Папки з кільцями для колекцій

Папки або органайзери з кільцями для колекціонерів, наприклад, для журналів, коміксів, рецептом, або для спортивних колекцій, всі вони популярні – не в останню чергу тому, що дизайн органайзера відповідає вмісту. Папки органайзери також можуть бути вигідні для перепродажу колекціонерами, і можуть бути надруковані в будь-яких проектах, таких як – «Мої шкільні роки», «Наше Весілля», «Наша Дитина» … тощо.

Друк та виготовлення всіх папок органайзерів з кільцями відбувається з додатковою ламінацією для більш тривалої експлуатації папки!

Нестандартні папки з кільцевими механізмами

У нас ви можете замовити друк папок у абсолютно різноманітному розмірі, практично без обмежень, з максимальною довжиною розвороту до 1 метра , з однією або більшою кількістю згином. Це можуть бути папки для документів, презентації, папки з наповненням, папки для зразків , папки для вклеювання зразків та матеріалів, папки для тканин, папки для фурнітури та елементів декору!

Ми готові для вас реалізувати та виготовити папки під найрізноманітніші ваші завдання!

Також ми готові працювати з малими замовленнями від 50 чи 100 папок!

Крім іншого, ми можемо встановити на вашу папку додаткову фурнітуру, люверси, магнітні тримачі, пвх-кишені, металеві кільця під палець, пластикову ручку, кнопки для закриття клапана.

Передзвоніть нам! Наші менеджери вас проконсультують!

Папка з кільцями