Блоки для записів, друк із логотипом 

Відобразіть один день у житті вашого клієнта, подумайте де найлегше швидко та оперативно зафіксувати номер телефону, адресу, термінову позначку… І де це все можна записати?

Блоки для записів, паперові блочки, кубарики, відривні стікери, паперові листочки з логотипом - рекламна поліграфія з великим переліком назв, але з недооціненою рекламною перспективою з боку замовників.

Блоки для записів з кольоровим друком логотипу є ідеальним інструментом та рішенням маркетингу для просування вашого бренду.

Тільки подумайте, кожен раз, коли ваш партнер або клієнт робить запис в блоці з вашим логотипом, кожен раз він поширює ваш бренд абсолютно безкоштовно! 

Блоки для записів - завжди зручні в будь-який час і в будь-якому місці.

  • Розподіліть блоки для записів на семінарі
  • Розповсюджуйте блоки вашим клієнтам, які відвідують ваш офіс
  • Використовуйте паперові блоки під час особистих зустрічей
  • Включіть паперові блоки для записів під час надсилання поштової кореспонденції як рекламний сувенір
  • Використовуйте блоки для записів як рекламний та безкоштовний бонус при продажі товарів та відвантаженні вашої продукції

Незважаючи на те, що блоки для записів можуть вам здатися простим атрибутом для вашого офісу, їх маркетингова та рекламна сила реальна! Використовуйте блок для записів з вашим логотипом та інформацією про вашу компанію мудро, і ви дуже швидко зможете пожинати плоди їхньої рекламної роботи на Вас!

Друк кубариків - Блокнотів для запису