Ціни на друк картонних папок

У цьому розділі надані ціни на друк картонних папок з цільною висічкою кишені! Якщо вам необхідно замовити друк папок в іншому вигляді, розмірі, і т.д. Надішліть нам запит і ми виконаємо індивідуальний розрахунок вашого замовлення!


Перегляньте: Ціни на папки з кільцями  Друк папок Вимоги до макетів

Вартість паперових папок із кишенею і висічкою

Для переходу на сторінку з цінами натисніть на необхідний варіант папки.

Вартість папок вказана у стандартному виконанні!

Але якщо вам необхідно замовити друк папок в іншому вигляді, формі, розмірі та виконанні, напишіть нам, і ми виконаємо для вас індивідуальний розрахунок вашого замовлення.


Друк презентаційних папок

Індивідуальний друк папок з вашим дизайном надає можливість вашим клієнтам гідно оцінити ваші матеріали всередині папки, і цей інструмент маркетингу дозволить вашим рекламним матеріалам бути завжди впізнаваними.

Друк та виготовлення папок на замовлення

У нас ви можете замовити найрізноманітніші папки:

  • Друк на картоні чи папері, або папки з дизайнерського картону
  • Односторонній та двосторонній друк на папках
  • Папки з глянцевою та матовою ламінацією
  • Тиснення логотипу або інших елементів на папці
  • Uf лакування, суцільне та вибіркове
  • Ви можете використовувати наші готові шаблони папок, або замовити папки з будь-яким іншим варіантом штампу

Терміни виготовлення

Як правило для якісного індивідуального друку та виготовлення папок нам необхідно 4-7 роб. днів. Термін виконання замовлень залежить від завантаження друкарні.

Дизайн папок

Ми виконуємо лише індивідуальний друк папок із вашим дизайном. Усі макети які ви нам надсилаєте до друку ми обов'язково перевіряємо на технічну відповідність нашим вимогам до друку.

Ціни на папки

Друк папок як і вся поліграфія дуже різноманітна за спектром матеріалів, видам друку, і у зв'язку з цим вартість папок також має широкий спектр за вартістю.

Тому ми підготували на нашому сайті ціни на папки в класичному вигляді, і в найчастіших варіантах замовлення, але якщо ви не знайшли потрібного варіанта ціни, або вам необхідно замовити друк папок в іншому вигляді, напишіть нам запит і ми зробимо вам індивідуальний розрахунок вашого замовлення.

Як ми можемо вам допомогти?

Є питання, зателефонуйте нам! Або напишіть нам ваше запитання.