Ламінація (Ламінування поліграфії)

Ламінація, припресовка, ламінування  - це процес покриття поліграфічної продукції полімерною плівкою що дозволяє на дуже тривалий період зберігати продукцію від механічних пошкоджень і від її забруднення.

Ламінація може бути односторонньою і двосторонньою, а також розділятися за типами покриття на глянцеву та матову, також може бути софт-тач ламінування.

Послугу рулонної ламінації надаємо тільки в комплексі з друком поліграфії у нас в друкарні.
Окремо ламінування не виконуємо!

Ламіновані паперові пакети

Процес ламінування

Ламінація - це процес при якому на поверхню паперу або картону наноситься тонка захисна плівка, яка ефективно покращує жорсткість паперу, а також робить поліграфію вологотривкою, а ще зберігає колір друку і запобігає вигорянню протягом тривалого часу

Ламінація рулонна

Глянцева ламінація

Забезпечує більш блискучий і стійкий блиск в порівнянні з УФ лакуванням , також глянцева ламінація істотно збільшує контрастність і яскравість кольорів. Також дуже добре глянцева ламінація поєднується з тисненням фольгою , для досягнення дуже яскравого блискучого ефекту!

Soft Touch Ламінування

Дуже нелегко описати фантастичне відчуття м'якого дотику, і вкрай складно показати це на фотографії ...

Тільки уявіть, що ви відчуваєте, коли намагаєтеся доторкнутися до оксамиту з короткими ворсинками, гладкою замші або м'якої замшевої шкіри, і тоді ви зрозумієте її чудову тактильну властивість.

Ламінація soft touch - це особливий метод матового ламінування, що надає друкованої продукції м'якість при дотику, і ідеально підходить для використання в продуктах високого класу ...

Матова ламінація

Матова ламінація дає тонкий, тактильний ефект, який, відмінно підходить для предметів, де зображення і перше враження значать все!

А також матова ламінація це необхідний і обов'язковий пункт якщо ви зібралися замовити вибірковий УФ лак , так як ці два види після друкарської обробки пов'язані між собою. 

Але незважаючи на формування захисного покриття на відбитку, він не забезпечить вам той же рівень захисту, що і глянцеве ламінування, матова ламінація може бути більш сильніше схильна до подряпин і відбитків пальців, особливо при складанні.

Ламінація блокнотів