Скетчбук, тверда обкладинка

Скетчбук (Sketch - ескіз, Вook - книга) - це перш за все блокноти для ескізів та малювання, в технічному виконанні, при якому художник зможе легко користуватися Скетчбуком, в будь-яких умовах, і у будь-який момент.

У нас ви можете замовити яскравий і зручний Скетчбук в твердій обкладинці, виготовлений по типу класичного Ogami, але який нічим практично не поступаємося за практичностю, а за ціною значно дешевше!

Всі блокноти які ви у нас замовляєте виготовляються суто індивідуально, і по вашому дизайну і в справжньому «limited edition»!

Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення по вашому дизайну Скетчбука

Оптимальний тираж для замовлення від 100 шт.

Приклади і шаблони внутрішніх аркушів

 Скетчбук - тверда палітурка

Скетчбук - тверда обкладинка - виготовлення під замовлення з вашим "принтом"!

Розміри: практично будь-який розмір, класика 130х210мм, А5, А4 або будь-який інший, без особливих обмежень ...

Друк скетчбуків на замовлення

Скетчбуки -розміри

Обкладинка: Обкладинка виконана в твердій палітурці, з використанням картону товщиною 1 мм, палітурку ми пропонуємо з використанням кольорового паперу Efalin ( каталог кольорів Ефалін )

Друк на обкладинці: Нанесення на обкладинку може бути виконано фарбою в 1-2 кольори, або методом тиснення фольгою , або "сліпим тисненням"

Друк блокнотів -скетчбуків

Скетчбук - з тисненням логотипів

Форзац: Абсолютно будь-який друк як на передньому так і на задньому форзаці

Блокнот- Скетчбук -друк та виготовлення

Внутрішній блок аркушів: для внутрішнього блоку ви можете використовувати практично будь-який папір в щільності 70-120 гр.м 2 , в кількості від 160 стр., або більше. Друк внутрішніх листів виконується по вашому дизайну і може бути як чорно-білий, так і кольоровий, або ми можемо виконати друк пантонами.

Всі сторінки в Скетчбуках можуть бути як однаковими, так і різними (щоденник), і віддруковані як на білій так і на кремовому папері (колір слонової кістки)

Скетчбук- друк всередені

Зшивання: Всі Скетчбуки мають прошивку зошитів блоку на нитку , що дозволяє блокноту відкриватися повністю на 180 градусів, і блок при цьому цільний, та сторінки не випадають

Скетчбуки під замовлення - тверда оправа

Скетчбук, обкладинка в твердій оправі

Якщо у вас виникли питання, або вам необхідна консультація менеджера - зв'яжіться з нами!

Наші менеджери вас проконсультують!

Скетчбук, друк на замовлення з логотипом