Друк щоденників!

Тільки індивідуальний друк внутрішніх листів, і обкладинки ...

Щоденники - це універсальний продукт! В незалежності від роду діяльності всі ми робимо записи та ведемо щоденник наших завдань, при цьому не звертаючи уваги що в нашому розпорядженні є маса цифрових інструментів.

Зручність, яку пропонує щоденник не має собі рівних, а якщо це естетично і творчо правильно оформлений щоденник, побудований відповідно до ваших уподобань - він буде обов'язково робити тільки позитивне враження на будь-кого, хто його побачить!

У нас в друкарні ви можете замовити друк і виготовлення щоденників в повністю індивідуальному виконанні!

Ми пропонуємо тільки індивідуальний друк на внутрішніх сторінках, і зробимо ваш щоденник індивідуальним та неповторним.

Мінімальне замовлення від 100 шт.

Як розрахувати ціну щоденників?

Замовити щоденники

Замовити щоденники ви можете в самих різних варіантах виконання, як обкладинки, так і друку внутрішніх сторінок


Замовити щоденник з логотипом

Обкладинка щоденників. Варіанти

По суті для виготовлення обкладинок щоденників використовується дуже великий і різноманітний перелік палітурних матеріалів, в найрізноманітніших кольорах, текстурах, тактильних особливостях.

Нижче ми пропонуємо перелік тих матеріалів, з якими ми працюємо давно, в якості яких ми впевнені на всі 100% і за експлуатаційними характеристиками кожного із запропонованих матеріалів ви гарантовано отримаєте якісний і надійний продукт

«КОЖЗАМ» - TWILL:

Палітурний матеріал з поліуретановим покриттям, з глянцевою поверхнею і структурою «мікровельвет».

TWILL - чудовий вибір по всім експлуатаційним характеристикам, а також зносостійкості для щоденників протягом року. Даний матеріал найкраще використовувати під сліпе тиснення логотипу на обкладинці

При необхідності тиснення фольгою, оптимально що б ваш логотип містив тільки великі елементи ...

каталог кольорів шкірзамінника- TWILL

Друк щоденників

ТКАНИННІ ПАЛІТУРНІ МАТЕРІАЛИ:

Ми можемо використовувати також тканинні палітурні матеріали, з ними приємно і просто працювати, на них можна виконати нанесення логотипу як методом гарячого тиснення фольгою, так і зробити сліпе тиснення. За зовнішнім виглядом обкладинка повністю відповідає тактильно тканині, як на дотик, так і візуально. 

каталог кольорів - Тканинні матеріали

КОЛЬОРОВА ОБКЛАДИНКА: 

В нас ви можете замовити щоденники з кольоровим друком обкладинки, в тому числі при необхідності ми можемо виконати друк "пантонами".

Кольорові обкладинки можуть бути як з глянцевою, так і з матовою ламінацією. 

Також додатково ми готові запропонувати вам друк обкладинки з додатковою обробкою у вигляді тиснення фольгою, вибірковим УФ лаком ... 

Замовити щоденники із УФ лаком

ОБКЛАДИНКА З ПОРОЛОНОМ:

Якщо вам необхідна м'яка обкладинка, так званий ефект «дутої обкладинки» - Ми можемо запропонувати вам виготовлення щоденника з використанням поролону, тоді тактильно ваша обкладинка стане м'якою!

Щоденники із обкладинкою ізпоролону

 

Друк щоденників

Наша друкарня володіє не тільки багаторічним досвідом роботи у виробництві щоденників, а також власним парком обладнання для повного циклу друку і виготовлення щоденників.

Ми готові запропонувати вам:

Розмір щоденника - виготовлення щоденників в стандартному розмірі А4 або А5, а при необхідності ми можемо виготовити будь-який інший необхідний вам розмір!

Недатований блок - друк щоденників з недатованими блоком, по будь-якому вашому дизайну

Датований блок - друк щоденників де всі сторінки мають різний і індивідуальний дизайн, для нас не складе складності виконати друк щоденників як пантонами, так і використати повнокольоровий друк, в тому числі повнокольоровий друк фону у вигляді фотографій на сторінках

Папір для щоденників - білий, або кремовий, шорсткий, гладкий! Папір в щільності 70-80 гр.м2 а при необхідності, в підвищеної щільності 90-100-120, в нас практично немає обмежень! 

Індивідуальний друк на аркушах - в нас немає готових блоків в стандартному виконанні «як у всіх»! У нас ви можете замовити щоденники тільки з індивідуальним друком на внутрішніх листах, по вашому дизайну 

Форзаци щоденника - це внутрішня частина обкладинки!

Дуже часто на форзацах друкують карту України, або будь-яку іншу необхідну інформацію, також ви можете замовити щоденник без друку на форзацах, або використовувати для форзаців дизайнерський папір ... 

Кількість сторінок в щоденнику - з огляду на той факт, що ми пропонуємо індивідуальне виготовлення щоденників, відповідно ви можете не слідувати стандарту за кількістю сторінок!

Мінімально можлива кількість сторінок в щоденнику 80, а максимально можливо, хоч 1000 сторінок! Але замовляючи щоденник у нас, прагнете вибрати кількість сторінок блоку з кратністю 16.

Замовити щоденник А4 формата

Друк і виготовлення щоденників

Тверда палітурка і скріплення щоденників

Для виготовлення щоденників ми використовуємо тільки класичну технологію твердої палітурки , яка перевірена навіть не роками, а століттями.

Обкладинка щоденника – обкладинка складеного типу, виготовлена з палітурного картону 2 мм, а при необхідності може бути виготовлена як в більшій, так і з меншою товщиною картону. 

Внутрішній блок щоденника - всі сторінки прошиті ниткою в по зошитному виконанні, що дає можливість не тільки надійного і практично вічного скріплення сторінок, а також ви повноцінно розвертаєте ваш щоденник на 180 градусів без будь-яких зусиль 

Кишенька в кінці щоденника - при необхідності в кінці вашого щоденника на останньому форзаці може бути вклеєна кишенька , без друку, або з друком, або виготовлена з дизайнерського паперу в тон ваших форзаців 

Резинка для щоденника - ми пропонуємо велику кольорову гаму плоскої резинки для щоденників з шириною 7 - 9 мм

Замовити фірмові щоденники

Нанесення логотипу на щоденник

Ми виконуємо індивідуальне виготовлення та друк ваших щоденників, у нас є все необхідне обладнання для виконання найрізноманітніших завдань, у нас ви можете замовити щоденники: 

- з сліпим тисненням логотипу на обкладинці

- з тисненням логотипу фольгою в кольорі золото, срібло, або в будь-якому іншому кольорі

- з індивідуальним друком на обкладинці, та вибірковим УФ лаком 

Друк планерів і щоденників

Блокнот - недатований (щоденник)

Друк щоденників із тисненням

Замовити щоденник з логотипом

Щоденником загальноприйнято називати блокнот з датованим блоком, і обкладинкою в шкірозаміннику та тисненням логотипу на обкладинці - це всім звичний загальноприйнятий стандарт! 

Але якщо ви в пошуку, та хочете замовити щоденник в незвичайному розмірі, можливо з палітуркою на приховану пружину , або виготовити щоденник, який буде відрізнятись ...

Перегляньте наш розділ «друк блокнотів» у нас дійсно багато найрізноманітніших ідей і можливостей у виготовленні щоденників в самому різноманітному вигляді!

Щоденник - Планер з тисненням

Щоденник із тисненням - шкірзамінник

Друк щоденників із тисненням