Каширування 

Каширування по суті це - операція зі склеювання матеріалів один з одним! Основна суть каширування полягає в тому що до жорсткої основі, приклеюється менш щільний матеріал, при цьому матеріали принципово можуть бути різними ...

Нижче ми надаємо приклади основних варіантів каширування

Послуга каширування як окрема операція нами не надається! 

Замовити кашировку поліграфії ви можете тільки в комплексі з друком поліграфії у нас!

Каширування

Обкладинки для книг в твердій палітурці (збірна палітурка)

За допомогою каширування ми виготовляємо обкладинки книг в твердій палітурці та обкладинки блокнотів в твердій палітурці, обкладинки посвідчень, адресні папки...

Для виготовлення обкладинок ми використовуємо палітурний картон в товщині від 1 до 3мм, який далі можемо каширувати крейдованим папером в щільності 130 гр.м 2 , а також використовувати будь-які інші палітурні матеріали. Наприклад балакрон (див. Каталог палітурних матеріалів ), ефалін , дизайнерські папери ...

Кашировка обкладинок для книг з твердою палітуркою

Блокноти з твердою палітуркою

Кашировка цільнокрійного картона

Крім кашировки і виготовлення складених книжкових палітурок, ми можемо виконати кашировку в варіанті цільнокроєної палітурки. Найяскравіший приклад цього виду робіт, це папки з кільцевими механізмами .

В даному вигляді кашировка використовується для цільного листа картону з підворотами обкладинки, або каширування без підворотів, після продукція бігуєтся, або висікається

Папки з кільцями - друк на замовлення

Кашировка папки с кольцами

Кашировка палітурного картона

Кашировка POSm матеріалів

Крім виготовлення обкладинок книг, і блокнотів в твердій палітурці кашировку також можна використовувати при виготовленні абсолютно будь-якої іншої рекламної або іміджевої продукції, також каширування можна і потрібно застосовувати при виготовленні цінників, бірок, упаковки. 

За рахунок застосування кашировка, а також супутніх післядрукарських процессів обробки, ваша продукція придбає яскравий, презентабельний вигляд, а також особливу міцність.

Виготовлення підставок під буклети та флаєри

Кашировка стійки для листівок і буклетів

Каширування Мікрогофрокартона (мікрогофри)

А ще основне призначення кашировки це - виготовлення упаковки з кашируванням на "мікрогофрі".

Ми спеціалізуємося на виготовленні іміджевої упаковки в кількості від 100 шт.

Кашировка мікрогофри (Коробки)

Кашировка магнітів

Каширування це найширший спектр можливих матеріалів для роботи і виготовлення рекламної продукції, наприклад ми готові запропонувати вам каширування на магнітну основу з подальшим виготовленням рекламних магнітів.

Кашировка, магніти

Також нижче приклад виготовлення рекламних магнітів за принципом "бутерброд":

  • Друк на картоні + каширування на палітурний картон + каширування до магнітної основи

Кашировка палітурного картону і магніту

Слім каширування

Як відомо, більшість друкарень, в тому числі і ми, обмежені технічно у друці на товстих картонах, максимально можлива товщина картону у нас до 0,4 мм.

І коли необхідно зробити поліграфічну продукцію товще ніж 0,4 мм, то в такому випадку ми готові запропонувати вам технологію слім-каширування.

Слім кашірування це - склейка двох або більше матеріалів, найчастіше картону для збільшення товщини матеріалу, і при цьому продукція має вигляд повністю цільного не окремого картону (дуже складно побачити факт склейки картону)

Слім Кашировка картона

Слім каширування картону

Каширування на палітурний картон з двох сторін

Даний вид каширування на палітурний картон нами найчастіше застосовується при виготовленні - Цінників та бірок преміум сегменту!

Двостороння кашировка це завжди делікатна і дуже точна робота, яку ми вміємо і знаємо, як робити, адже найважливіший момент в даному виді каширування це точне поєднання двох різних сторін при кашируванні палітурного картону.

ЦІННИКИ З КАШИРУВАННЯМ - ПАЛІТУРНИЙ КАРТОН