Друк блоків для записів ("кубарики")

Кубарики, блоки для нотаток, куби, паперові блоки з проклеюванням, блоки з відривними аркушами, назв багато, але всі вони являють собою блок листів невеликого формату, зазвичай це розмір 9х9см

Наша друкарня виконує друк кубариків з бічним проклеюванням блоку.

У нас ви можете замовити кубарики "блоки для запису" з друком вашого логотипу

Мінімальне замовлення від 100 шт.

Ціни на друк кубариків

Друк кубариків

Кубарики

Кубарики - це блок аркушів в розмірі з однаковими сторонами, які формують "куб" звідси й сама назва - кубарики. Ми можемо запропонувати вам виготовлення класичних кубариків в розмірі 9х9х9см без проклейки, з приблизною кількістю - 900 аркушів в одному блоці, або виготовити кубарики з проклеюванням однієї зі сторін, але в кількості не більше 500 аркушів в 1 блоці.

Якщо у вас є необхідність замовити кубарики з більш ніж 200 листами в одному блоці, ми пропонуємо вам замовити ці блоки разом з фірмовою упаковкою! 

Виготовлення блоків для нотаток  полягає в тому, що аркуші легко відокремлюються від основного блоку і можна швидко записати необхідну інформацію. Також виготовлення кубариків відмінно підходить для промо акцій, як один з видів роздаткового матеріалу.

Блоки для запису завжди користуються незмінним успіхом саме в силу своєї мобільності, привабливого зовнішнього вигляду, і економічності.

Крім безпосереднього застосування блоків для запису в офісній роботі, кубарики є частиною фірмового стилю компанії і чудовим маркетинговим кроком для ваших клієнтів.

Друк кубариків (блоки з відривними аркушами)

Виготовлення та друк кубариків на замовлення

Друк блоків для запису з відривними аркушами виконується в більшості випадків на офсетному папері щільністю 80 гр / м 2 , сам друк може бути як в 1-2 кольори, так і повністю з кольоровим друком, також ми можемо виготовити блоки з друком з двох сторін. 

Кубарики - це не тільки паперовий блок, це також практичний бізнес сувенір і дієвий рекламний елемент

Звертаємо Вашу увагу!!! 

В нас ви можете замовити блоки для запису тільки з бічним проклеюванням, ми не виконуємо роботи по виробництву стікерів, і після відривання аркушів блоку, наша продукція не клеїться на поверхню.

Блоки для запису - Кубарики

Друк відривних блоків - Кубарики

Друк, блоки з відривними листками