CMYK - Друк

CMYK це - система кольорів створена для використання в основному в поліграфії.

Позначення CMYK означає назви основних фарб, що використовуються для чотириколірного друку:

  • блакитний (Сyan)
  • пурпурний (Мagenta)
  • жовтий (Yellow).
  • Буквою К позначають в основному чорну фарбу (BlacK), хоча спочатку передбачалося що це буде "Key color", будь-який інший ключовий колір.

Формування кольору CMYK відбувається з чисел, що визначає колір в CMYK, і являє собою відсоток фарби даного кольору, що становить колірну комбінацію.

Наприклад для отримання яскраво червоного кольору слід змішати 100% жовтої фарби, 100% пурпурної фарби. Це позначають у такий спосіб: (С 0 / М 100 / Y 100 / K 0).

Дана сторінка присвячена перш за все прикладів позначення кольоровості друку 1 + 0, 2 + 0, 3 + 0, 4 + 0.

Так як це досить частий питання клієнтів до нашої друкарні: що означають ці цифри у вашому прайс-листі або в вашій комерційній пропозиції на друк буклетів ???

CMYK - кольоровий друк

Якщо ж вам необхідно глибше розібратися в колірних моделях CMYK, RGB, LAB, Pantone і з'ясувати всі їх тонкощі і сфери застосування, а також зрозуміти чому колір на моніторі відрізняється від кольору після друку друкарнею, або ж чому надрукувавши листівки кілька разів ви маєте незначні відхилення по кольором ..... і.т.д ми вам пропонуємо скористатися пошуком даних тем в інтернеті на спеціалізованих форумах.

Ми ж ставимо перед собою мету, короткого донесення необхідної інформації на часті питання, що таке 1 + 0, 2 + 0, 4 + 0 ...

Кольоровий друк