Блокноти з перфорацією листів, відривні аркуші

Вам необхідно замовити блокнот, але класичний варіант блокнотів на пружині, або блокнота з проклеюванням  і відривними листами вам не зовсім підходить, а вам потрібно де що інше.

В такому випадку ми пропонуємо вам розглянути варіант виготовлення блокнотів з проклеюванням, з жорсткою обкладинкою і перфорацією листів внутрішнього блоку.

Оптимальний тираж замовлення блокнотів з перфорацією листів блоку, від 100 шт.

Ціни на друк блокнотів

Приклади і шаблони блокнотів

Блокноти відривні - з перфорацією

Виготовлення блокнотів з перфорацією

На перший погляд цей варіант блокнота з перфорацією нічим не відрізняється від аналогічних блокнотів з проклеюванням торця, але це не так! Відмінності, причому істотні все ж є!

Виготовлення блокнотів з проклеюванням і перфорацією блоку має такі особливості:

  • У блокноті присутня картонна обкладинка яка загортається на лицьову сторону і жорстко утримує внутрішній блок блокнота, за рахунок проклейки блокнота на термобіндері. Заворот обкладинки складає 5 мм
  • Аркуші блокнота виконані з перфорацією для полегшеного відривання.

Основна і головна відмінність даного виду блокнотів в жорстко зафіксованій обкладинці, на відміну від аналогічних блокнотів з відривними листами. В даному варіанті блокнота та при його жорсткій експлуатації обкладинка завжди залишатиметься з блокнотом, чого не можна стверджувати порівнюючи блокнот з проклейкою листів

 Перфорування аркушів блокноту

Також крім виготовлення блокнотів з проклеюванням ми готові запропонувати вам аналогічну перфорацію листів при виготовленні блокнотів на пружині

Перфорація листів блокнота це необхідний і важливий момент коли вам потрібен блокнот з відривними аркушами, так як перфорація дозволяє відривати листи блокнота без явних рваних країв і пошкодження боку аркуша.

Як приклад згадайте як виглядає лист вирваний з блокнота на пружині та без перфорації, і якщо вам це не підходить, тоді вам точно необхідна дана опція.

 

Блокнот на пружині з перфорацією

Друк блокнотів з перфорацією листів