Блокнот з пластиковою обкладинкою. Друк і виготовлення під замовлення

Фірмовий блокнот - це не тільки всім відомий продукт канцтоварів, а також гарний і тривалий рекламний носій бренду вашої компанії, тому блокнот завжди повинен бути зручним, практичним, і має виділяться з загальної маси схожих продуктів.

У нас ви можете замовити блокнот з пластиковою обкладинкою, або вставками роздільниками з пластику в кількості від 100 шт.

Друк блокнотів з пластиковою обкладинкою

Друк блокнотів з пластикової обкладинкою, або пластиковими розділювачами

В нас ви можете замовити блокноти самого різного розміру, з друком на най різноманітному папері, по щільності, або по відтінку - ми друкуємо і виготовляємо тільки індивідуальні замовлення, під ваші потреби, і тільки з вашим дизайном! 

Пластикова обкладинка:

Пластикова обкладинка може бути виготовлена ​​як з прозорого, так і з матового пластику, а також із пластику в основних кольорах (червоний, жовтий, синій, зелений, чорний, помаранчевий).

На обкладинці можливий друк в 1 колір, а також при необхідності друк повнокольорової картинки, також у нас немає обмежень по використанню пластику для блокнотів, і ми можемо виготовити

  • пластикові роздільники в блокноті, в тому числі і різного кольору
  • пластикові роздільники з висічкою рубрик
  • пластиковий фіксатор для ручки або олівця в блокноті
  • друк внутрішніх листів на синтетичному папері, який не боїться вологи, і бруду, та стійкий до розриву ...

Друк блокнотів з пластиковою обкладинкою - гарне рішення для тих кому потрібен якісний блокнот, з зносостійкою обкладинкою для екстремальних ситуацій, або для максимально довгої експлуатації ...

Блокнот, пластикова обкладинка

Блокнот із пластиковою обкладинкою