Друк книг - Тверда обкладинка

Друк книг у твердій палітурці ми використовуємо тільки при виготовленні книг найкращої якості!

Виготовлення книг у твердій обкладинці безсумнівно буде гарантією збереження вашого твору протягом багатьох десятків років, а також її тривалої експлуатації.

Ми пропонуємо друк книг у твердій палітурці за класичною технологією виробництва!

Мінімальне замовлення книг від 100 шт.

Ціни на друк книг - Тверда обкладинка

Друк книг з твердою обкладинкою

Друком та виготовленням книг у твердій обкладинці ми займаємося з 1995р.

Ми знаємо як правильно робити справді якісний продукт!

Друк книг, тверда обкладинка


Що стосується різноманітності в виготовленні книг, а також варіантів виробництва, то нижче ми дуже коротко наведемо наші основні можливості у виготовленні та друку книг у твердій обкладинці:

Обкладинки книг у твердій палітурці

Виготовлення обкладинок книг у твердій обкладинці виконується з палітурного картону завтовшки від 1 до 3 мм, або з картону з поролоном для м'яких обкладинок у твердій обкладинці (як щоденники).

Обкладинки книг кашируються папером з кольоровим друком або будь-якими іншими матеріалами призначеними для твердої палітурки: тканина, баладек, ефалін, імітлін, і.т.д.

Друк книг з твердою палітуркою (палітурка 7 БЦ)

Друк книг з твердою обкладинкою та суперобкладинкою

Також для обкладинки книг додатково може бути виконаний друк суперобкладинки.

Суперобкладинка це додатковий аркуш паперу з друком, ламінацією в глянці або матовому виконанні, а також на суперобкладинці може бути виконано тиснення , вибіркове уф лакування , конгрев....і.т.д.

Друк книг та використання суперобкладинки насамперед несе у собі такі й основні цілі:

  1. Забезпечення терміну служби та презентабельності самої книги.
  2. Супер обкладинка для книг використовується коли сама обкладинка книги виконана з палітурного матеріалу з тисненням, і на обкладинці неможливо зробити прямий кольоровий друк. У цьому випадку носієм кольорового зображення є супер обкладинка.
  3. Супер обкладинку в книзі можна використовувати коли суперобкладинка є тимчасовою упаковкою для продажу, або як рекламний носій. Згодом вона може бути знята з книги.

Друк супер обкладинки прийнято виконувати на крейдованому папері щільністю 170-200 гр.м 2 , але ми цим не обмежуємося, і можемо зробити обкладинку як щільнішого матеріалу, так і з тонших паперів, і навіть з кальки.

Внутрішній блок книги

При наших технічних можливостях ми легко можемо виконати якісний офсетний друк як у кольоровому так і в чорно-білому виконанні, також ми можемо виконати друк пантонами. 

Якісний друк має на увазі не тільки зовні яскраві та вірні кольори, а також ідеальне поєднання лицевої частини та звороту сторінки без "стрибків".

Друк книг в твердій оправі

Корінець книги.

Часто при замовленні книг з твердою обкладинкою упускається така важлива деталь книги, як корінець!

Адже він може бути прямим або закругленим!

Корінець книги це важлива деталь для зовнішнього вигляду книги, і ми хотіли б відразу сказати, що якщо вам потрібен круглий корінець на книги, то товщина книги повинна бути не менше 20імм, якщо менше округлення буде менш помітно.

Також звертаємо вашу увагу на те, що при округленні корінця книги, зріз книги також пропорційно заокруглюється, набуваючи вигляду півмісяця.

 Замовити друк книги

Форзац

Форзац - це внутрішня частина обкладинки, основне призначення якої це скріплення, а також фіксоване утримання обкладинки та внутрішнього блоку книги.

В основному форзац для книги друкується на офсетному папері щільністю 150-160 гм 2 . Цей вид паперу має відмінну здатність поступово вбирати клей по всій площі паперу, на відміну від крейдованого паперу.

Форзац може бути білим або кольору слонової кістки (колір паперу), а також на ньому може бути виконаний друк. Також форзаци можна робити з однаковим зображенням, або з різним, на початку та наприкінці книги.

Надрукувати книгу - тверда обкладинка

Друк книг у твердій обкладинці , або ще говорять виготовлення книг з твердою палітуркою

Ми друкуємо та виготовляємо книги з 1995 р. За весь цей час ми досконально вивчили всі виробничі нюанси та вміємо робити якісні книги.

Друк книг це те, з чого починалася наша друкарня!

Будьте певні, якщо ви замовляєте друк та виготовлення у нас, ви однозначно отримаєте якісний продукт.

На сайті лише мала частина тих книг, які ми виготовили! Приїжджайте до нас в офіс, побачите набагато більше.


Друк книг на замовлення