Друк книг. Скріплення на болти або хольнітени

Друк та виготовлення книг зі скріпленням на болти – ідеально підходить для виготовлення книг із зразками, у тому числі і тканини, для виготовлення меню, архітектурних та інженерних креслень, фотоальбомів , для палітурок дипломів та дисертацій.

Друк, тверда обкладинка, скріплення на болти, складання на хольнітени - мінімальне замовлення від 50 шт!

Обкладинка - скріплення на болти

Тверда обкладинка і скріплення на болти

По-перше , ви можете додавати, видаляти або змінювати порядок сторінок у будь-який час, просто відкрутивши болти та знявши обкладинки. 

По-друге , ви можете додати роздільники всередині вашої обкладинки, щоб розділити або розмежувати за змістом вашу книгу. 

Все це ви можете робити будь-якої миті і в будь-який час, без залучення друкарні, максимум що вам знадобиться, це викрутка і канцелярський дирокол.

Розбираючи та збираючи книгу з болтами, ви не пошкодите вашу книгу!

По-третє , це відмінний варіант для книги, яка складається з різних видів паперу, так що, наприклад, якщо ви хочете додати аркуш кальки або аркуш дизайнерського картону, це буде легко зробити.

Друк книг - скріплення на болти- тверда палітурка

Друк книг -встановлення болтів

Скріплення на хольнітени, або болти

Також ми хочемо відзначити, що в даному виді обкладинки, також є і недоліки.

Сторінки всередині книги не завжди лежать у стосіці ідеально! І чим товщий блок, тим це більше помітно, також чим товщі внутрішній блок і чим товщі аркуші паперу, тим складніше перевертати аркуші.

Обкладинка дисертацій, дипломів, виготовлення меню , друк фотоальбомів.

Цей вид палітурки однозначно працює, коли вам необхідно замовити палітурку диплома, або дисертації, виготовити меню, або замовити друк персонального фотоальбому, або, наприклад, вам необхідно виготовити обкладинки для подальшої комплектації зразками вашої продукції, або для підшивки креслень, або будь-якої іншої документації.

Складання на болти потрібне вам - коли вам часто необхідно міняти аркуші всередині обкладинки або є така необхідність у майбутньому...!

Встановлення болтів та хольнітенів