Друк книг у м'якій обкладинці

Друк книг у м'якій обкладинці – оптимальний варіант видання книг великими кількостями з низькою вартістю в порівнянні з виготовленням книг у твердій палітурці.

А ще перевага м'якої палітурки у швидкості виробництва, знову ж таки якщо порівнювати з друком книг у твердій обкладинці.

У нас ви можете замовити друк книг з м'якою обкладинкою у варіантах чб друку або кольорового друку внутрішніх аркушів.

Оптимальний наклад для замовлення від 100 шт.

Друк книг - м'яка обкладинка

По суті друк книг у м'якій обкладинці технічно нічим не відрізняється від друку каталогів у тій же м'якій обкладинці, єдина відмінність книги від каталогу полягає у присвоєнні їй ISBN номера, анотації та інших даних, згідно ДСТУ 4861:2007 про національні стандарти України « Видання: Вихідні відомості »

Наша друкарня пропонує видавництво книг у м'якій палітурці в будь-яких форматах виконання, починаючи з найменшого формату А7 і до максимально можливого 300х300мм.

Друк книг, обкладинка із клапанами

Друк книг у м'якій обкладинці

Друк обкладинки для м'якої палітурки книг зазвичай виконується на крейдованих паперах щільністю 200-300 гр\м 2 або ж здійснюється на картоні одно-двостороннього крейдування щільністю 170-250 гр.м 2

Додатково обкладинку книг можна заламінувати глянцевою або матовою плівкою, якщо ламінація обкладинки матова, то можна виконати вибірковий УФ-лак  (глянцеве покриття на матовій основі, надає блиск тільки заданим елементам дизайну).

А також прохання не забувати про те, що якщо ваша книга надалі буде збиратися клейовим способом, то ми не зможемо виконати ламінацію внутрішньої частини обкладинки, так як клейове скріплення повинне здійснюватися тільки на чистий папір. Крім ламінації та нанесення УФ лаку на обкладинку також можна виконати тиснення фольгою.

Друк та видавництво книг - м'яка палітурка

Друк блоку книги виконуємо офсетним способом друку, друк можливий як чорно-білий так і кольоровий.

Офсетний друк дає масу переваг таких як, точне суміщення лицевої сторони та звороту сторінки, максимальну передачу кольору та півтонів, а також точне суміщення сторінок блоку, що практично неможливо домогтися, друкуючи ризографом чи цифровим способом друку, у яких суміщення відсутнє.

Друк блоку книги може бути виконаний на офсетному папері щільністю 65-120 гр\м 2 (цей папір дуже нагадує папір який використовують в офісах для друку на принтері), або ж на крейдованому папері щільністю 80-150 гр\м 2 (глянцевий або матовий) папір, що нагадує папір журнальної продукції).

Вкрай не бажано використовувати папір більшої щільності, тому що при великому об'ємі сторінок буде ускладнене відкривання книги на повний розворот, а також при подальшій експлуатації можливе розклеювання блоку.

Замовити друк книги в м'якій палітурці

Замовити друк книги

У нас ви можете замовити друк та виготовлення книг з м'якою обкладинкою не тільки у вигляді скріплення на клей ( термобіндер ), а також зі скріпленням на скобу , або з твердою обкладинкою .

Також ми пропонуємо видання дитячих книг, книг розмальовок, ми маємо досвід друку "еко" книг,  у нас великі виробничі можливості.

Зв'яжіться з нами та наші менеджери вас проконсультують!

Друк книг, мяка обкладинка -термобіндер

Друк книг з тонкою обкладинкою - склейка на термобіндері