Тверда обкладинка книг

Існує безліч видів, варіантів, і типів палітурки книг. Але ми перерахуємо лише ті варіанти, які ми готові вам запропонувати.

Друк та виготовлення книг ми робимо з 1995 р. Ми знаємо та вміємо робити якісні книги!

Оптимальний наклад від 100 шт.

Ціни на друк книг - тверда оправа!


Тверда обкладинка 7БЦ

Найпопулярніший, та практичний варіант палітурки при виготовленні книг.

З твердою оправою 7БЦ ми виготовляємо понад 95% книг у нас в друкарні.

Палітурка 7БЦ - це варіант твердої палітурки при якому палітурним матеріалом виступає за друкований папір з глянцевою або матовою ламінацією. Друк зазвичай виконується на крейдованому папері 130 гр.м 2 , офсетним способом друку, і дуже рідко такий друк може бути виконаний цифровим способом, при виготовленні книг малими тиражами (від 1 шт).

Але при цифровому друку зазвичай необхідно бути готовим до потріскування фарби в місцях вигину обкладинки.

 Друк книг - тверда палытурка 7БЦ

Тверда обкладинка книг 7Б

Тверда обкладинка 7Б повністю аналогічна твердій палітурці книг 7БЦ, за винятком, що в цьому варіанті палітурки використовується не попередньо надрукована обкладинка з ламінацією, а готовий палітурний матеріал, з подальшим тисненням фольгою, або з сліпим тисненням (без фольги). 

За палітурними матеріалами ми вважаємо за краще працювати з матеріалами компанії BN International (Голландія), так як це завжди передбачуваний результат за всіма технічними характеристиками, не тільки самого матеріалу, а й тиснення на даних матеріалах. Крім того вибір матеріалів можливий у більш ніж 500 варіантах кольорів і структури ( дивіться каталог палітурних матеріалів ), і ви завжди зможете вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

А ще ми рекомендуємо звернути увагу на дизайнерські папери Ефалін та Імітлін , хоча часто цей вид паперів і використовують для виготовлення паперових пакетів, але вони дуже і дуже непогано підходять для палітурних робіт, а також для виготовлення обкладинок книг, за рахунок своєї підвищеної міцності, і хорошою роботою на зламах, вони практично нічим не поступаються палітурному матеріалу Балакрон, а також на папері ми можемо виконати як тиснення, так і зробити друк.

Тверда оправа книг (7Б)

Тверда обкладинка з прошивкою в стопу

У ситуації коли необхідно замовити книгу в твердій обкладинці, але з різних технічних причин немає можливості зробити класичну зшивку зошитів блоку на нитку ми вам готові запропонувати виготовлення книг у твердій обкладинці з прошивкою в стопу.

Прошивка в стопу виконується за принципом всім відомого "скріплення  книг звітності", це коли блок внутрішніх листів зшивається зверху в стопу, а після вже відбувається вставка блоку в обкладинку.

Такий вид палітурки має як свої переваги так і недоліки.

Переваги:

  • Можливий мінімальний тираж, від 1 шт.
  • Друк внутрішніх листів може бути виконаний практично на будь-якій щільності паперу, аж до картону
  • Внутрішній блок сторінок може не відповідати необхідної кратності під ниткошвейку(16 стор/32 стор на 1 зошит)
  • Товщина книги може бути мінімальною 20-30 аркушів, так і в рази більше, без обмежень

Недоліки:

  • Основний і єдиний недолік даного виду палітурки це скрутне розкриття книги на 180 градусів, тому що при цій палітурці зшивка як і вказувалося вище відбувається в стопу (вгорі блоку)

Даний вид палітурки найчастіше застосовується при виготовленні дипломів, дисертацій, інструкцій у твердій палітурці, меню.

Тверда оправа - зшивка нитками в стопу

Тверда обкладинка зі скріпленням на скоби.

А ще виникають ситуації коли необхідно видати книгу, але кількість сторінок дуже маленька для класичної палітурки, а прошивка в стопу не підходить, так як необхідно, щоб книга відкривалася повністю, тоді ми можемо запропонувати тверду обкладинку книги з зшивкою на скоби.

Тверда обкладинка з зшивкою на скоби повністю аналогічна тому ж принципу як і при виготовленні брошур , але в даному випадку у вас буде тверда книжкова обкладинка, а перша і остання сторінка внутрішнього блоку виступатиме в ролі форзацу, який приклеюється на книжкову кришку.

При даному виді палітурки переважно щоб внутрішні листи мали щільність 150-160 гр.м 2 і були надруковані на офсетному папері, або на аналогічному матеріалі, так як цей вид паперу найкраще підходить для приклеювання до обкладинки, а також кратність внутрішнього блоку була рівна 4 сторінкам.

Тверда оправа - скрыплення на скоби