Конверти з тисненням 

Тиснення фольгою – це додатковий варіант друкованої продукції, що надає вашим конвертам металевого ефекту, і це один із найпростіших способів додати елегантний штрих для вашого замовлення.

У нас ви можете замовити друк та тиснення конвертів у кількості від 500 шт!

 Конверти з тисненням

Конверти із тисненням

Принципово виготовлення конвертів з використанням тиснення можна розділити на кілька варіантів: 

Тиснення на конвертах

Тиснення на конвертах - дизайнерський папір

Ви можете замовити конверти лише з тисненням! У цьому випадку застосовується тільки тиснення на вибраному вами папері або картоні, і найчастіше клієнти вибирають темний папір для більшого контрасту в тисненні.

У нас немає обмежень щодо вибору паперу для конвертів, це може бути будь-який кольоровий папір, або дизайнерський картон.

Тиснення на конвертах проводиться в будь-якому місці без обмежень, а якщо це необхідно тиснення може бути зроблено також усередині конвертів

Тиснення на конверті з попереднім друком фону

Друк конвертів - тисненням на конвертах

У цій ситуації ми можемо використовувати білий папір або картон, який друкуємо в однотонний ваш фірмовий колір, або будь-який інший колір за вашим бажанням, і згодом робимо тиснення.

Цей варіант підійде тим, кому необхідно з якихось причин витримати основний корпоративний колір конверта, і цей колір не вдається замінити вибором дизайнерського паперу

Друк конвертів та тиснення

Друк та тисненням конвертів

Особливий варіант – це можливість друку будь-якого в тому числі кольорового дизайну на конверті, та виконання додатково тиснення, для надання найяскравіших та найважливіших акцентів у дизайні.

Друк конвертів і тиснення може бути виконано також на будь-якому необхідному матеріалі, практично без обмежень!