Друк конвертів. Кольоровий друк на конвертах

Конверти так само важливі, як і матеріали, що містяться в них. Професійні, надруковані кольорові конверти надають блиску вашому корпоративному листуванню та поштовим розсилкам, та не мають аналогів у порівнянні зі звичайними поштовими конвертами. 

Конверти повинні бути розроблені таким чином, щоб відповідати вашому фірмовому стилю в корпоративній обстановці та мотивувати потенційних клієнтів відкривати та читати ваш рекламний лист в умовах прямого маркетингу.

У нас ви можете замовити кольоровий друк конвертів з повним друком усередині та зовні конверта, в кількості від 500 шт.

Друк на конвертах

Друк на конвертах

Ми не друкуємо на готових конвертах!

У нас ви можете замовити лише індивідуальне виготовлення конвертів

Друк конвертів

Друк конвертів

У чому різниця між друком на готовому конверті та виготовленні конвертів на замовлення?

  • При друку на готових конвертах у вас завжди буде низька ціна, але ви не зможете використати широкий вибір паперу для конверта, також ви будете обмежені в розмірах конверта, вам необхідно буде вибирати тільки стандартні шаблони, також вам не зможуть запропонувати друк усередині конверта або повний друк конвертів по зовнішній стороні. А у нас це все можливо!

Який друк можливий на конвертах?

  • Ми надрукуємо будь-який ваш дизайн, як усередині конверта, так і з його зовнішнього боку, у тому числі ми можемо виконати друк на конверті пантонами!

Який розмір конверту можна замовити?

  • Будь-який розмір потрібний вам! Ви можете замовити конверти, використовуючи нашу базу креслень, або вислати власне креслення конверта в будь-якому розмірі та пропорції сторін.

Який папір для конвертів можливий?

  • Практично будь-який папір, в щільності від 80 до 300 гр.м2, а також картон однобічного крейдування, а також рельєфні дизайнерські папери та картони

Ціна на конверти?

  • Вартість конвертів розраховується за запитом на нашу електронну пошту, за описом вашого замовлення. Враховуйте будь ласка, що чим більше ваше замовлення, тим дешевше коштуватиме кожен конверт. Запитуйте ціну у менеджерів на різний діапазон кількості

Якщо лишилися питання! Зв'яжіться з нами!

Замовити друк конвертів

Друк на конвертах

Виготовлення конвертів - друк на конвертах