Друк картонних папок

Картонні папки, паперові папки, папки з кутиком, фірмові вирубні папки, папки з кишенею або папки з двома кишенями - назв багато, але суть однакова.

Ми друкуємо та виготовляємо картонні та паперові папки у найрізноманітніших варіантах виконання.

Мінімальне замовлення на папки, від 100 шт.

Ціна на папки

Друк папок

Друк та виготовлення паперових папок являє собою виріб надрукований на цільному аркуші паперу з наступною висічкою по контуру, і за рахунок " висічного замка " папка має можливість збиратися в готовий вигляд

Виготовлення паперових та картонних папок

Наша друкарня виконує друк фірмових папок з висічкою на папері щільністю до 350 гр\м2 , або ж на картоні з щільністю до 250 гр\ м2 .

Ми хочемо відзначити, що наше обмеження за щільністю матеріалу пов'язано з тим, що для друку якісної поліграфії ми використовуємо офсетний спосіб друку, а у всіх офсетних машин є обмеження по щільності, а також жорсткості матеріалу.

Також досить часто виготовлення папок виконується з дизайнерських видів картонів та паперів. Особливість папок з дизайнерського паперу полягає в її ексклюзивності, зовнішньому вигляді, у фактурі матеріалу, який може бути на дотик як велюр, або як прогумована поверхня.

Але з іншого боку яскравий та неповторний блиск дизайнерського картону має дуже багато обмежень по роботі з ним. Справа в тому, що офсетні фарби в більшості випадків не вбираються в дизайнерські папери або через їх фактурність нерівномірно продруковують матеріал, через що виникають плями і нерівності в зображеннях.

Вище зазначена проблема вирішується декількома способами- якщо зображення складається з одно- або двох кольорів можна використовувати шовкотрафаретний друк або тиснення фольгою, а у випадку з повнокольоровим друком, необхідно використовувати фолієві або УФ фарби, але який би ви з варіантів ви не обрали, ми хочемо нагадати вам про те, що друк УФ фарбами, або шовкотрафаретний друк, або тиснення фольгою на порядок дорожче в порівнянні з традиційним офсетним друком, та й приблизна різниця в ціні по дизайнерському паперу зі звичайним картоном може доходити до 5 кратного збільшення.

Друк паперових папок

Підбиваючи підсумок вище сказаного, ми можемо запропонувати вам друк та виготовлення папок:

 • Друк папок на картоні із щільністю 250 гр.м 2(фактична товщина 0,36-0,40 мм)
 • Друк папок на крейдованому папері із щільністю до 350 гр.м 2
 • Виготовлення папок із дизайнерських картонів або паперів
 • Кольоровий друк на папці як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони
 • Офсетний друк папок пантонними фарбами
 • Гаряче тиснення фольгою вашого логотипу
 • Конгрев лого після кольорового друку або папки з тисненням
 • Матову або глянцеву ламінацію
 • Висічку папки за нашим шаблоном, або за розробленим вами штампом
 • Вибіркове УФ лакування папки глянцевим, матовим або будь-яким іншим лаком
 • Найрізноманітніші варіанти та шаблони папок 

Передзвоніть нам! Наші менеджери проконсультують вас з усіх необхідних питань!

Друк паперових папок із вибірковим УФ лаком

Друк картонних папок

Паперова папка з карманами - друк