Обкладинки для меню, з розтискними кільцями

Спокушайте своїх клієнтів і виділяйтеся на тлі конкурентів!

Якщо вам необхідно друк меню для вашого ресторану, бару чи кафе – ми можемо запропонувати вам наше рішення щодо поліграфії, для створення вашого унікального меню.

Ми знаємо, що тільки меню з відмінними фотографіями можуть стимулювати апетит, і ми з гордістю можемо сказати, що контроль якості, який ми здійснюємо для кожної роботи, гарантує, що ваше надруковане меню виглядатиме фантастично.

Мінімальне замовлення у нас від 50 шт.

Розрахунок індивідуальний, на ваш запит...

За цією позицією ми працюємо тільки з вашим готовим дизайном.

Друк меню для ресторанів

Ми спеціалізуємося на виробництві поліграфії різного рівня, і для виготовлення меню ми готові запропонувати вам варіант виготовлення обкладинки та друку внутрішніх листів, так і виготовлення обкладинок під кільця окремо.

Виготовлення обкладинок для меню

Обкладинка меню з розтискними кільцями та змінними листами

Обкладинка такого меню виконується з щільного палітурного картону, товщиною 1,5-2мм, з друком внутрішньої та зовнішньої сторони, та з ламінацією для більшої довговічності вашого меню.

Друк внутрішніх листів проводиться на щільному папері, з ламінацією і "Фішка" такого виду меню в тому - ви в будь-який момент можете змінити ціни на ваші продукти, і за рахунок кілець, замінити внутрішні листи, без заміни більш дорогої обкладинки.

Також друк та виготовлення вашого меню може бути виконаний з використанням дизайнерського паперу, тиснення фольгою , у тому числі кольорової фольгою, а також з використанням УФ лаку або об'ємного лаку .

Папка меню з змінними кільцями

Обкладинка меню із кільцями