Блокноти з твердою обкладинкою, і скріпленням на пружину

Якщо вам потрібен блокнот з твердою обкладинкою, а терміни виконання замовлення не дозволяють виготовити блокноти з палітуркою 7БЦ і зшивкою листів на нитку, ми вам запропонуємо замовити блокноти  з скріпленням на пружину, але з твердою обкладинкою.

Друк та виготовлення блокнотів з твердою обкладинкою і скріпленням на пружину абсолютно нічим не відрізняється від аналогічних блокнотів з м'якою обкладинкою, крім самої обкладинки.

Замовити блокноти з твердою обкладинкою, і палітуркою на пружину ви можете в кількості від 100 шт.

Друк та виготовлення блокнотів ми робимо індивідуально, по вашому дизайну!

Приклади і шаблони блокнотів

Ціни на друк блокнотів

Блокнот з твердою обкладинкою на пружині

Друк та виготовлення блокнотів з твердою обкладинкою на пружині

При виготовленні даного виду блокнотів ми використовуємо всі ті палітурні роботи що і при виготовленні книг в твердій палітурці .

Для обкладинок блокнота використовується палітурний картон товщиною 1-3мм, на ваш вибір, та виконується кольоровий друк на папері, після чого поліграфія приклеюється на палітурну кришку.

Виготовлення блокнотів з кольоровою обкладинкою також передбачає ламінацію (технічна необхідність), ламінація може бути як матовою так і глянцевою за вашим вибором.

Крім кольорового друку обкладинки -  ми також можемо використовувати при виготовленні даного виду блокнотів найрізноманітніші палітурні матеріали, за принципом тих які використовуються при виготовленні щоденників, в тому числі можемо виготовити обкладинку з монтажем поролону що додає блокноту об’єму, і м'якості. 

При використанні палітурних матеріалів нанесення логотипу проводиться методом гарячого тиснення фольгою , в стандартних кольорах золото, срібло, або в будь-яких інших доступних за каталогом кольорів

Блокнот з твердою обкладинкою на пружині

 Блокнот в твердій оправі - скріплення на пружині

Блокнот з твердою обкладинкою на пружині

Блокнот з твердою обкладинкою і на пружині

Планер з твердою обкладинкою на пружині

Блокнот - тверда палітурка, скріплення на пружину

Блокнот, обкладинка з палітурного картону