Готові блотери – Паперові парфумерні тестери
При відкритті аромату парфумів споживач проходить три етапи: верхня нота, серцева нота та нижня нота.
Верхня нота – це перше враження від парфумів і вирішальний чинник, чи людина придбає ваш парфум. На цьому етапі аромати зазвичай описуються як "свіжі" або "гострі".
Нота серця слідує за верхньою нотою, повільно розкриваючись, розкриваючи індивідуальність парфуму та створюючи його нюховий підпис.
Нижня нота – це запах, який зберігається більш стійко та визначає справжню індивідуальність парфуму.
У тестуванні парфумерії та у вашому виборі блотерів дуже важливо розуміти, що далеко не кожна смужка паперу та картону може називатися по праву блотером і використовуватись для тестування парфумерії.
Смужка паперу для понюхати))
- Папір, на який пирскають парфумерією та дають понюхати покупцям називають професійною мовою – блоттер!
До нас ця назва прийшла з англійської мови.
«Blotter – це шматок промокального паперу з жорсткою зворотною стороною, який використовується для вбирання чорнила і часто кладеться на стіл для захисту його при письмі»
Через деякий час була відзначена особливість “blotter” утримувати в собі запахи парфумерії, і парфумери стали використовувати більш дешевий папір замість більш дорогих варіантів тканин.
Після цього, ця назва і закріпилася і стала вживатися серед парфумерів усього світу.
Блотерний папір? Що це таке і в чому його суть?
Ми дуже часто спостерігаємо ситуацію, коли в місцях продажу для тестування парфумерії використовують найрізноманітніші типи паперу та картону з прагненням отримати дешеві блотери, при цьому втрачаючи повністю сам ефект і всю суть при тестуванні парфумерії.
-
Папір з бавовни
Папір, що складається зі 100% бавовни без будь-яких домішок – це ідеальний варіант для ваших блоттерів, його структура натуральна, без зайвих запахів та домішок.
Використання паперу з бавовни для блотерів це ідеальне рішення для парфумерії як на спиртовій, так і на олійній основі, але ви маєте знати кілька нюансів.
- Щільність паперу повинна бути не менше 350 гр.м2, так як щільність матеріалу дозволяє за рахунок фактичної товщини тестера утримувати парфум максимально довго!
Якщо ви будете використовувати папір меншої щільності, утримання парфумерії буде набагато меншим за часом
- При використанні блоттерів для тестування парфумерії на олійній основі будьте уважні, оскільки адсорбція бавовни дуже велика, що може призводити до підвищеної витрати зразків для тестування.
У нас у продажу ви можете купити блоттери з паперу зі 100% вмістом бавовни у розмірі 140х6мм (Міні смужки), або стандартний формат для тестування 140х15мм
-
Целюлозний папір
Більшість парфумерних тестерів (блотерів) виготовляється зі 100% целюлозо-вмістного паперу, так як в цьому варіанті є ідеальний баланс ціна-якість
Але є важливі моменти та особливості про які ви повинні знати!
- Щільність паперу- товщина і щільність паперу не повинна бути менше 500 гр.м2 , тому що чим менше товщина тим коротше термін утримання парфуму, ваш покупець повинен встигнути дійти додому з блоттером, а також відчувати аромат і через кілька днів
- Безкислотний папір– не варто використовувати папір із вмістом лігніну, тому що у вас є шанси отримати запах бібліотечної книги
- Перероблений папір– не варто використовувати перероблений папір, тому що при зборі сировини цілком допустиме попадання кислотовмісних паперів
- Крейдований папір– ні в якому разі не варто використовувати будь-який крейдований папір, адже в цьому різновиді паперу застосовується шар крейди, завдання якого утримувати фарбу на поверхні паперу під час друку, і цей шар точно так само утримуватиме ваш парфум, не дозволяючи йому вбиратися всередину, і навіть після вбирання цей папір не буде правильно і рівномірно віддавати аромат парфума.
- Офсетний папір- цей варіант найбільш підходить, якщо вам необхідно заощадити, і ви готові дуже сильно закрити очі на якість блоттерів!
Так як представлені варіанти офсетного паперу як правило мають щільність 150-200 гр.м2 що істотно менше необхідної мінімальної щільності для блоттера, а також необхідно мати впевненість, що папір вироблено без вмісту лігніну і без клейового способу виробництва.
- Картон– як і крейдований папір більшість картонів мають шар крейди для друку, що не дозволяє цьому матеріалу бути використаним для виготовлення блоттерів
- Дизайнерський папір та картон –дуже гарні блоттери, червоні, чорні, рельєфні...але на цьому плюси закінчуються!
Практично вся лінійка дизайнерського паперу та картону не підходить для тестування парфумерії, оскільки крім барвників у масі, в дизайнерському папері міститься достатня кількість синтетичних наповнювачів, які заважають повноцінній роботі в тестуванні парфумерії.
Зверніть увагу на відомі парфумерні бренди!
Зверніть увагу на їхні фірмові блотери!
… і ви побачите, що основа всіх блоттерів – це білий блотерний папір!
Звичайний папір або картон не впораються на всі 100% з повноцінним тестуванням парфуму, потрібна особлива пориста структура, яка дуже добре вбирає аромати, утримуючи запах у собі, і рівномірно віддаючи аромат тривалий час.
Ви можете замовити готові блоттери з натуральної бавовни з двома варіантами розмірів, а також ми пропонуємо парфумерні тестери з блоттерного чистоцеллюлозного паперу в шести різних варіантах форм і розмірів.
Як правильно використовувати блоттери для тестування парфумерії?
Основних методів три.
- Мокання блоттера – основний спосіб для тестування парфумерії на основі олії, або
- Розпорошення на відстані - розпиліть парфум у повітрі, після проведіть блоттером у зоні розпилення, саме таким способом ви зможете дуже швидко розпізнати найвищі ноти
- Розпилення на блоттер - найчастіший спосіб застосування, для цього способу необхідно з відстані 5-10см виконати розпилення на сам тестер, після чого смужку тестера необхідно струсити 2-3 рази, і ви зможете почути деякі складові духів, оцінити яскравість, а також ступінь вивітрювання парфумерії
АЛЕ!
Ніколи не варто забувати, що парфумерні тестери лише знайомлять вас із ароматом, але тестер ніколи не покаже справжній запах, який звучатиме саме у вас на шкірі!
Парфумерні тестери це як перше знайомство!
Якщо вам сподобалася людина з першого погляду - варто продовжити знайомство, і тільки після недовгого діалогу ви зможете зробити для себе повноцінний висновок під свій смак.